Phone

  05137655268
  05138418649

  Fax

  05137655248

  Sales management

  09157070800
  09157070900
  09354765000

  Email

  SATGIN.SANDWICH@YAHOO.COM

  Satgin Sadaf


  Satgin Sadaf Ahmadabad Co. founded in 1998. This company started to produce cold sandwich when no one has imagine wrapped and hygienic sandwich and expanded production in different type in any taste in a short time. Many customers interested in this product and the company delivered its production to super and hyper markets in Mashhad. The best quality and the quick distribution network caused to obtain award from Food and Drug Department of Mashhad University of Medical Sciences and Health Services as the best cold sandwich producer in Khorasan province in 2010.

  Satgin Sadaf Ahmadabad Co. with cooperation of Institute of Standards & Industrial Research of Iran (ISIRI) composed the first factory standard in cold sandwich in 2010. This company obtained ISO6001:2008, ISO22000, HACCP standards. This company welcome to all feedback, suggestions and criticism openly and we will make my best attempt to respond to all of them in a timely fashion.

  Menu

  Hypermarket's Menu

  Hypermarket's Menu

  From there, you can see the hypermarket menu

  Read More
  Customer menu

  Customer menu

  From here, you can visit our store to see the Customer menu

  Read More

  Who are we...?

  Satgin Sadaf

  Satgin Sadaf Ahmadabad Co. founded in 1998. This company started to produce cold sandwich when no one has imagine wrapped and hygienic sandwich and expanded production in different type in any taste in a short time. Many customers interested in this product and the company delivered its production to super and hyper markets in Mashhad. The best quality and the quick distribution network caused to obtain award from Food and Drug Department of Mashhad University of Medical Sciences and Health Services as the best cold sandwich producer in Khorasan province in 2010. Satgin Sadaf Ahmadabad Co. with cooperation of Institute of Standards & Industrial Research of Iran (ISIRI) composed the first factory standard in cold sandwich in 2010. This company obtained ISO6001:2008, ISO22000, HACCP standards.

  Honours

  Related Links

    شرکت صدف احمد آباد


    ساتگین در فرهنگ لغت به معنی "مطلوب" و "محبوب" می باشد و در فرهنگ ترکی "محبوب و معشوق"را گویند. صدف اشاره به پاکی، خلوص و دُر گرانبهاست و احمدآباد، نام یکی از خیابان های معتبر و قدیمی مشهد است که فروشگاه اصلی این شرکت در این خیابان مهم قرار گرفته است.

    در سال 1377، درست در زمانی که در فرهنگ مصرف مواد غذایی هنوز استفاده ساندویج به صورت بسته بندی مرسوم نبود، این شرکت برای اولین بار با ابداع پوشش ها و لفاف بهداشتی بر روی ساندویج های تولیدی خود، این محصول را با بسته بندی جدید روانه بازار کرد. در همان زمان که این واحد تولیدی به عنوان یک واحد صنفی فعالیت می کرد، توانست با تغییر در ساختار تولید ساندویج های سرد و شناسایی ذایقه مشتریان در کیفیت و عرضه آن تغییر اساسی ایجاد کند و علاقه مندان بیشتری را به مصرف این ماده غذایی جذب کند. از آن پس، روند تهیه این ساندویج آسان تر و سریع تر شد و استفاده آن در بین اقشار مردم رواج یافت.
    خانواده علم خواه که از اولین بنیانگذار این روش بودند؛ با تأسیس شرکت، فعالیت خود را گسترده ‏تر کردند. از این رو ابتدا شرکتی با نام صدف پدیده بارثاوا تأسیس شد و بلافاصله به ساتگین صدف احمدآباد تغییر نام یافت. پس از آن نیز در فاصله کوتاهی نام تجاری و طرح لوگوی آن، در اداره ثبت علایم تجاری به ثبت رسید. کیفیت مطلوب و همچنین سیستم توزیع مناسب در این شرکت باعث شد تا این محصول علاوه بر عرضه مستقیم در شعبه یک (احمدآباد)، پخش مویرگی آن در هایپرمارکت‏ها نیز گسترش یابد. شرکت صدف احمدآباد با ارایه کیفیت برتر در انواع ساندویچ‏ های سرد و خدمت‏ رسانی به موقع و موثر، توانست به سرعت به جایگاه بسیار خوبی برسد. بنابراین در تیرماه 1389 به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی و محصولات بهداشتی استان خراسان رضوی برگزیده شد. در همان سال توسط سازمان جهاد کشاورزی و صنایع تبدیلی نیز به عنوان واحد نمونه استانی معرفی گردید. این شرکت تاکنون مفتخر به دریافت نشان و افتخارات ارزنده دیگری از جمله، نشان عالی یکصد مدیر برتر، تندیس فرهیختگان و مدیران عرصه توانمندی در بهمن 1390 و دریافت نشان عالی بزرگان و برترین‏ های صنعت و تجارت ایران در سال 92 شده است.
    شرکت صدف احمدآباد همچنین توانست برای اولین بار در تاریخ ساندویچ ‏های سرد کشور، استاندارد کارخانه ‏ای را با همکاری سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی به دست آورد. شرکت صدف احمدآباد تنها دارنده استانداردهای HACCP، ISO22000 و ISO9001:2008می‏ باشد. آنچه این روزها در صحنه‏ ی پر رقابت صنایع غذایی به چشم می خورد، استفاده از نام ‏های مشابه برندهای معتبر تجاری است، که حتی از حداقل استاندارهای موجود نیز برخوردار نیستند. متأسفانه در سال‏های اخیر برخی از تولیدکنندگان دیگر با استفاده از نام های جعلی، شروع به تولید و ارایه محصولات کم کیفیت به بازار کرده‏ اند. این اقدام آنها باعث عدم اعتماد و اطمینان مصرف‏کنندگان شده است. آنچه محصولات صدف احمدآباد را از دیگر شرکت‏های نامتعارف متمایز کرده، کیفیت، تجربه، تخصص و عرضه مطلوب و بهنگام، به مشتریان وفادار خود است.

    منوی صدف

    منوی پخش (محصولات جهت فروش درهايپر ماركتها)

    منوی پخش (محصولات جهت فروش درهايپر ماركتها)

    از این قسمت میتوانید منوی پخش (محصولات جهت فروش درهايپر ماركتها) را مشاهده نمایید

    مشاهده منو
    منوی فروشگاه

    منوی فروشگاه

    از این قسمت می توانید منوی فروشگاه را مشاهده نمایید

    مشاهده منو

    درباره ما

    شرکت صدف احمد آباد

    مجموعه غذایی صدف به مدیریت خانواده علم خواه در سال 1377 تاسیس گردید و برای اولین بار در ایران ساندویچ های سرد با بسته بندی های لفاف بهداشتی جدید و کیفیت محصولات کم نظیر با مجوزهای رسمی بهداشت،صنایع تبدیلی، اتحادیه ها و اداره نظارت بر مواد غذایی و دارو با همت مدیران و کادر اجرایی مجموعه صدف روانه بازار گردید.

    با رعایت خقوق مصرف کننده و مشتریان وفادار روزانه به جمعیت بزرگ باشگاه مشتریان صدف افزوده شد و در سال 1388 صدف فعالیت خود را گسترش داده و به صورت شرکتی با عنوان "ساتگین صدف احمدآباد" و با به کارگیری آزمایشگاه های تخصصی و مسئولین فنی زبده به فعالیت خود ادامه داد.

    صنایع غذایی صدف تا کنون با دریافت ده ها لوح تقدیر ملی و گواهینامه بین المللی از جمله پر افتخارترین واحدهای تولیدی ساندویچ های سرد و غذایی آماده در کشور می باشد.

    در راستای اعتقاد و التزام مدیران و پرسنل شرکت صدف احمداباد به کسب و حفظ رضایت مشتریان و استقرار نظام شفاف سازی نشان های تجاری استاندارد بین المللی 10668،محصولات این شرکت با نشان تجاری انحصاری صدف به شماره ثبت 264552 در مرکز مالکیت معنوی و صنعتی قوه قضائیه به مشتریان وفادار ارائه می گردد،شایان ذکر است این نام و نشان تجاری انحصارا مربوط به این شرکت بوده و محصولات با نامهای مشابه دیگر هیچ ارتباطی با برند صدف نداشته و فاقد هرگونه مجوز و حق استفاده از این نام تجاری میباشند،همچنین هرگونه استفاده و کپی برداری پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

    نمایندگی های مجاز مشهد:

    شعبه 1 (مرکزی): مشهد-نبش احمدآباد 21 / تلفن: 05138418649

    شعبه 2: مشهد-بلوار وکیل آباد-بعد از پل دانشجو(بین وکیل آباد 37 و 39) / تلفن: 05138909830

    سفارشات: 09157070900 - 09157070800

    افتخارات

    لینک های مرتبط

    • header222
    • Top-Logo
    • logo
    • Raak_Title